Kariéra

 

S tím, jak naše malá firma roste, potřebujeme v týmu neustále nové talenty, které udělají naše klienty jedničky na trhu. Děláme, co milujeme. Baví nás online marketing a vše, co je s tím spojené. Máš-li chuť a zápal růst, pak jsi ten/ta, koho hledáme. Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

👔 Extrémně zkušený obchodník – TOP podmínky

Finanční ohodnocení: 💰 od 50.000 Kč, možnost 100% práce odkudkoliv (100% remote).

Firma se rozrůstá a pro další růst potřebuji nabušeného kolegu, který bude mít pod palcem kompletní akvizici nových klientů. Prostě obchod jako celek. Jsme pořád relativně na začátku a o to to bude zajímavější. Tento rok do toho pořádně šlápneme. Máme skvělé zázemí, které přináší klientům výsledky i dobrou startovací pozici. Ale pořád hledám někoho, kdo dokáže prodat naše služby a přivést nové klienty.

Poohlížím se ideálně po někom, kdo dokáže prodat cokoliv. Hledám šikovného  a schopného člověka. Do budoucna počítám s případnými % ve firmě. Buduji firmu, kde se lidem dobře pracuje. Pozice je náročná. Budeš mít na starosti obchod a přísun nové práce pro všechny členy týmu. O to více si ji vážíme. Jak finančně, tak benefity, respektem. Na jakýchkoliv benefitech je možné se domluvit. Ale, potřebujeme výsledky.

🟩 Podmínky, které ti můžeme nabídnout:

  1. Kompletně REMOTE = pracuj kdy a jak chceš, důležité jsou výsledky – přivedené zakázky. Kancelář máme, můžeš pracovat z kanceláře, nebo odkudkoliv. Počítám, že odkudkoliv.
  2. Jasné a férové podmínky = předem domluvené cíle, které společně stanovíme. Realisticky.
  3. Start 0% fix = hledám toho nejlepšího. Ukaž první měsíce co umíš, pak dáme fix. Proto je tato podmínka vykompenzována extrémní provizí. Počítám, že za 2 měsíce budeš mít fix 100k. To zní férově, ne? Ale musíš zabrat. Pokud jsi ambiciózní, pak jsi náš člověk.

🟥 Požadujeme:

  • spolehlivost
  • zkušenosti a schopnost plnit předem stanovené cíle
  • drive a schopnost překonávat překážky, problémy
  • schopnost rozrazit dveře a domluvit nové zakázky – případně řešit i samotný cold calling
  • nezaleknout se velkých výzev – ideální pozice pro ambiciózní lidi

Nabízíme:

✅ Okamžité proplácení odměn = 14 dní a déle u nás neexistuje. Do 2 dnů máš peníze na účtě.

🏢 Možnost práce z kanceláře, nebo kompletně remote – záleží na tvé preferenci.

💸 TOP finanční ohodnocení = do roka počítáme s tvým minimálním fixem 100k / měsíc

💸 Neomezený výdělek = čím více zobchoduješ, tím více vyděláš = není žádný strop.

✅ Schvalování nápadů = potřebuješ grafiku, asistentku, nebo firemní auto? Pojďme to zrealizovat. Ty budeš zodpovědný za obchod a nové klienty – dostaneš vše, co řekneš a potřebuješ pro náš růst.

❗Za výbornou práci – perfektní odměna. Ve všem tě podpoříme. Co budeš potřebovat, zařídím. Na to se můžeš spolehnout. Neposílej CV, pošli video, proč jsi to zrovna ty, koho hledám. Maximálně do týdne se ti ozvu a můžeme se do toho pustit. Žádné dlouhé výběrové řízení, ani HR. Můžu ti slíbit, že to bude stát za to! 🚀

Veškeré požadované materiály pošlete na info@tige.cz, ozveme se do 3 pracovních dní, děkujeme.

Máte zájem o spolupráci? Pojďme se do toho pustit

Zavolejte nebo nám napište zprávu. Pobavíme se o možné spolupráci a rozhodnutí, zda toho půjdete s námi pak necháme na vás.

Mám zájem o spolupráci