O nás

Aneb zákulisí naší marketingové smečky

Baví nás pomáhat klientům při prodírání online džunglí

Kormidlujeme projekty našich klientů v online světě. Řešíme marketing komplexně. Jen tak dokážeme dostat z online světa maximum. Růst, vzdělávání i denní práce dodávají klientům prémiové výsledky, které si dříve nedokázali ani představit.

Google Partner
Prezentace

96 % našich nápadů, které vymyslíme pro růst firmy jsou schváleny a realizovány

0.8 mil průměrné zvýšení tržeb díky našim službám do 6 měsíců od startu

38 % je průměrné zvýšení návštěvnosti projektu díky našim službám.

100 % našich znalostí dáváme do každého projektu a vzájemné spolupráce

Proč s námi spolupracovat

Komunikace

rychlá a efektivní

Spolehlivost

co dohodneme, platí

Výsledky

jasné a měřitelné, žádné řeči

Proaktivita

nevysychající nápady pro váš růst

Kvalita

ověřena na číslech a výsledcích

Vzděláváme se

novinky ihned převádíme do praxe

Naše hodnoty a DNA

Řídíme se podle vlastních pravidel, které dodržuje každý člověk z týmu. Spokojenost a dlouhodobá spolupráce je důležitý faktor, kterým se řídíme.

Získat nabídku

Dodržujeme termíny - naše slovo platí

Pokud slíbíme, že dodáme práci do určitého dne, nebo že se ozveme, spolehněte se, že se tak stane. Co řekneme, platí napříč celou naší digitální firmou.

Prémiová komunikace a informovanost

Komunikace je u nás důležitá. Tvoří základ úspěchu i spokojeného klienta. Náš specialista bude s vámi v blízkém kontaktu. Vždy máte přehled o novinkách i vývoji práce. V TIGE se nestane, že se nedovoláte nebo se vám nevěnujeme. Za to ručíme!

Seniorní specialisté

Pravidelně se vzděláváme. Na vašem projektu spolupracuje jen ten, se kterým jste jednali. V našem týmu máme pouze profesionály, kteří mají více jak 7 let zkušeností. Garantujeme kvalitu jejich práce i prémiové výsledky.

Férový a upřímný přístup

Z našich zkušeností víme, že všechny cesty nemusí být pro vás vhodné. Pokud budete chtít zkusit něco, co nemusí fungovat, předem vás na to několikrát upozorníme. Cílem je vaše spokojenost, ne prodej dalších služeb. I za cenu menšího zisku.

Co o nás povídají naši klienti

Když jsme začali spolupracovat s TIGE, povědomí o naší značce se ještě více rozšířilo a začali jsme vnímat i nárůst nových zákazníků do našich provozoven. Věříme, že za tím úspěchem stojí také správně nastavené kampaně v rámci Google Ads o které se postarali přesně, jak jsme potřebovali. Efektivita kampaní narostla o desítky až stovky procent a my jsme tak vynaložené prostředky výborně zužitkovali.

Jonáš Basel
Jonáš Basel

Majitel kaváren Waf-Waf.cz

Digitální agenturu TIGE jsme oslovili s žádostí o marketingovou strategii. Při prvotní komunikaci nás překvapila komplexnost otázek, které nám pokládali. Bylo znát, že přemýšlí v souvislostech, což se odrazilo také v dodané strategii, která byla vypracována nad naše očekávání. Mimo to zahrnovala body, které jsme v původním zadání neuváděli. S kvalitou práce jsme spokojeni, což reflektuje i další spolupráci v realizaci této strategie. Po 7 měsících spolupráce rosteme o 34% meziročně. S výsledky jsme spokojeni a pokud hledáte kvalitního marketingovou agenturu, TIGE rádi doporučíme dál.

Martin Petráček

Majitel stavební firmy

PPC kampaně nám spravovala marketingová agentura již několik let. V účtu jsme utráceli desítky tisíc měsíčně jen za kredity. Kolega, se kterým e-shop vlastním, mi doporučil digitální agenturu TIGE. Jen za první 2 měsíce spolupráce jsme ušetřili 78 tisíc na kreditech a dosáhli o 47% lepších výsledků než s dřívější správou. Myslím, že to mluví za vše. Pokud to tedy s online marketingem myslíte vážně, mohu TIGE jednoznačně doporučit. Nyní nám spravuje všechny naše projekty a dali bychom za ně ruku do ohně.

Jiří Hudlík

Majitel e-shopu s vysokozdvižnými vozíky

Jak probíhá spolupráce?

1

Úvodní konzultace

Na první společné schůzce probereme váš projekt do detailu. Budeme se hodně ptát.

2

Definice cílů a očekávání

Společně definujeme očekávání, možnosti, ale zároveň také cíle, kterých bychom rádi dosáhli.

3

Vytvoření nabídky na míru

Po společné schůzce připravíme nabídku na míru přímo pro váš projekt.

4

Start spolupráce

Podepíšeme smlouvy, dořešíme detaily. Začínáme, aby byly výsledky co nejdříve.

5

Výsledky a zisk

Naše práce přivádí výsledky. Posíláme kompletní report, kde vše vidíte v reálném čase.

Pomůžeme i vašemu projektu získat víc z online světa.

Úvodní konzultace zdarma. Očicháme se (ne doslova), vytvoříme nabídku a uvidíte, zda vám zavoní.

Nezávazně poptat