Reference

Informovanost, výsledky, kreativita.
Hlavní důvody, proč nás klienti oceňují.

Repas-autodilu.cz Repas-autodilů Repas autodílů

Repas-autodilu.cz

Dílna z Bruntálu, která s námi spustila internetový prodej repasovaných turbodmychadel. Kampaně byly od prvního měsíce ziskové, díky velice efektivnímu cílení a nápaditým sdělením..

+85 % objednávek

+110 % obrat

+16 % konverzní poměr

Připravujeme
Waf-Waf Wafle Borůvky Waf-Waf

Kavárny Waf-Waf

Dokáže PPC reklama přivést fyzické zákazníky z masa a kostí na prodejnu? Jistě. U Waf-Waf jsme spustili komplexní Media mix s cílem šířit povědomí o značce. Reklamy jsme optimalizovali a zužitkovali tak veškeré investice do posledního drobku.

+35 % zákazníků

+60 % obrat

+2 % konverzní poměr

Již brzy
CleverMinds CleverMinds
Poznámky

CleverMinds

Tehdy jsme malému obchůdku připravili marketingovou strategii na míru, která zahrnovala také audit celého e-shopu. Po opravě chyb a zapracování doporučení jsme přešli k tvorbě reklam na sociálních sítí i v PPC systémech, což začalo přivádět další nové zákazníky.

+35 % objednávek

+140 % obrat

+1,2 % konverzní poměr

JIŽ BRZY
Ekola-husqvarna.cz Kolo na horách Kolo na horách

Ekola-husqvarna.cz

Na doporučení se na nás klient obrátil s žádostí o vytvoření e-shopu. Ten jsme navrhli a postavili na míru klientským potřebám. Do pár měsíců prodal veškeré skladové zásoby. Produkty s vysokou hodnotou je také možné prodat on-line.

+100 % objednávek

+150 % obrat

+1,8 % konverzní poměr

JIŽ BRZY

Přidejte se k naším spokojeným klientům

Xiaomi Waf-Waf.cz Ekola Husqvarna CleverMinds Czechpods.cz Vedlevody.cz

Co o nás klienti říkají?

Když jsme začali spolupracovat s TIGE, povědomí o naší značce se ještě více rozšířilo a začali jsme vnímat i nárůst nových zákazníků do našich provozoven. Věříme, že za tím úspěchem stojí také správně nastavené kampaně v rámci Google Ads o které se postarali přesně, jak jsme potřebovali. Efektivita kampaní narostla o desítky až stovky procent a my jsme tak vynaložené prostředky výborně zužitkovali.

Jonáš Basel
Jonáš Basel

majitel Waf-Waf

PPC kampaně nám spravovala marketingová agentura již několik let. V účtu jsme utráceli desítky tisíc měsíčně jen za kredity. Kolega, se kterým e-shop vlastním, mi doporučil digitální agenturu TIGE. Jen za první 2 měsíce spolupráce jsme ušetřili 78 tisíc na kreditech a dosáhli o 47% lepších výsledků než s dřívější správou. Myslím, že to mluví za vše. Pokud to tedy s online marketingem myslíte vážně, mohu TIGE jednoznačně doporučit. Nyní nám spravuje všechny naše projekty a dali bychom za ně ruku do ohně.

Jiří Hudlík

Majitel e-shopu s vysokozdvižnými vozíky

Digitální agenturu TIGE jsme oslovili s žádostí o marketingovou strategii. Při prvotní komunikaci nás překvapila komplexnost otázek, které nám pokládali. Bylo znát, že přemýšlí v souvislostech, což se odrazilo také v dodané strategii, která byla vypracována nad naše očekávání. Mimo to zahrnovala body, které jsme v původním zadání neuváděli. S kvalitou práce jsme spokojeni, což reflektuje i další spolupráci v realizaci této strategie. Po 7 měsících spolupráce rosteme o 34% meziročně. S výsledky jsme spokojeni a pokud hledáte kvalitního marketingovou agenturu, TIGE rádi doporučíme dál.

Martin Petráček

Majitel stavební firmy

Máte zájem o spolupráci? Pojďme se do toho pustit

Zavolejte nebo nám napište zprávu. Pobavíme se o možné spolupráci a rozhodnutí, zda toho půjdete s námi pak necháme na vás.

Mám zájem o spolupráci