Služby online marketingu

Od obsahu po výkon. S výsledky, bez řečí.

Google Partner Shoptet Partner

Marketingové strategie

Vytvoříme marketingovou strategii na míru vašemu projektu. Strategie plná tipů, jak docílit úspěchu. Jasné kroky, žádné omáčky. Cílem marketingové strategie je efektivita a splnění definovaného cíle.

Sociální sítě

Pro získání úspěchu v online prostoru jsou dnes již sociální sítě nutností. Pomůžeme se správou a realizací obsahu, ale i získáním nových zákazníků.Umíme budovat povědomí o značce, ale i přivádět relevantní poptávky / objednávky.

PPC kampaně od A-Z

PPC kampaně děláme již 8. rokem. Za tu dobu jsme doručili tisíce nových zákazníků i poptávek. PPC jsou naše nejsilnější stránka. Pokud chcete spolehlivého partnera, který umí s PPC zázraky, jsme ti praví.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Pomůžeme vám s technickou i obsahovou stránkou vaší webové stránky. Propojíme vás s lidmi, kteří vás hledají. Negarantujeme první pozice, nejsme kouzelníci. Děláme SEO poctivě. Zvyšujeme z vyhledávačů obrat a zisk. To umíme!

Webová analytika

K dosažení nejlepších výsledků je nutné perfektní nastavení měření a webové analytiky. Uděláme audit a zjistíme, co a jak měříte. Zároveň navrhneme kroky, jak to zlepšit. Díky kvalitnějším datům lépe definujeme cílovou skupinu a chování uživatelů. Poté již jen doručujeme prémiové výsledky.

Jak probíhá spolupráce s námi?

1

Úvodní konzultace

Na první schůzce probereme váš projekt/firmu do detailu.

2

Definice cílů a očekávání

Společně nastavíme realistické cíle, kterých chcete dosáhnout.

3

Vytvoření nabídky na míru

Do pár dní připravíme nabídku přímo pro vás na míru.

4

Start spolupráce

Dořešíme smlouvy a detaily. Startujeme práci, aby výsledky byly co nejdříve.

5

Úspěch a zisk

Připravíme report aktivit a výsledků, které naše práce přinesla.

Co o nás povídají naši klienti?

Když jsme začali spolupracovat s TIGE, povědomí o naší značce se ještě více rozšířilo a začali jsme vnímat i nárůst nových zákazníků do našich provozoven. Věříme, že za tím úspěchem stojí také správně nastavené kampaně v rámci Google Ads o které se postarali přesně, jak jsme potřebovali. Efektivita kampaní narostla o desítky až stovky procent a my jsme tak vynaložené prostředky výborně zužitkovali.

Jonáš Basel

majitel Waf-Waf

Digitální agenturu TIGE jsme oslovili s žádostí o marketingovou strategii. Při prvotní komunikaci nás překvapila komplexnost otázek, které nám pokládali. Bylo znát, že přemýšlí v souvislostech, což se odrazilo také v dodané strategii, která byla vypracována nad naše očekávání. Mimo to zahrnovala body, které jsme v původním zadání neuváděli. S kvalitou práce jsme spokojeni, což reflektuje i další spolupráci v realizaci této strategie. Po 7 měsících spolupráce rosteme o 34% meziročně. S výsledky jsme spokojeni a pokud hledáte kvalitního marketingovou agenturu, TIGE rádi doporučíme dál.

Martin Petráček

Majitel stavební firmy

PPC kampaně nám spravovala marketingová agentura již několik let. V účtu jsme utráceli desítky tisíc měsíčně jen za kredity. Kolega, se kterým e-shop vlastním, mi doporučil digitální agenturu TIGE. Jen za první 2 měsíce spolupráce jsme ušetřili 78 tisíc na kreditech a dosáhli o 47% lepších výsledků než s dřívější správou. Myslím, že to mluví za vše. Pokud to tedy s online marketingem myslíte vážně, mohu TIGE jednoznačně doporučit. Nyní nám spravuje všechny naše projekty a dali bychom za ně ruku do ohně.

Jiří Hudlík

Majitel e-shopu s vysokozdvižnými vozíky

Mrkněte na naše další případové studie

Repas-autodilu.cz

Repas-autodilu.cz

Dílna z Bruntálu, která s námi spustila internetový prodej repasovaných turbodmychadel. Kampaně byly od prvního měsíce ziskové, díky velice efektivnímu cílení a nápaditým sdělením.

+85 % objednávek

+110 % obrat

+16 % konverzní poměr

Zobrazit studii
Waf-Waf Wafle Borůvky Waf-Waf

Waf-Waf

Dokáže PPC přivést fyzické zákazníky z masa a kostí do kavárny? Jistě. U Waf-Waf jsme spustili marketingový mix s jasným cílem. Díky tomu jsme zužitkovali veškeré investice do posledního haléře.

+35 % zákazníků

+60 % obrat

+2 % konverzní poměr

Zobrazit studii
CleverMinds CleverMinds CleverMinds
Poznámky

CleverMinds

Tehdy jsme malému obchůdku připravili marketingovou strategii na míru, která zahrnovala také audit celého e-shopu. Po opravě chyb a zapracování doporučení jsme přešli k tvorbě reklam na sociálních sítí i v PPC systémech, což začalo přivádět další nové zákazníky.

+35 % objednávek

+140 % obrat

+1,2 % konverzní poměr

JIŽ BRZY
Ekola-husqvarna.cz Kolo na horách Kolo na horách

Ekola-husqvarna.cz

Na doporučení se na nás klient obrátil s žádostí o vytvoření elektronického obchodu. E-shop jsme navrhli a postavili na míru klientským potřebám. Do několika měsíců klient prodal veškeré skladové zásoby. I produkty s vysokou hodnotou bylo možné prodat on-line.

+100% objednávek

+150 % obrat

+1,8 % konverzní poměr

JIŽ BRZY

Máte zájem o spolupráci? Pojďme se do toho pustit

Zavolejte nebo nám napište zprávu. Pobavíme se o možné spolupráci a rozhodnutí, zda toho půjdete s námi pak necháme na vás.

Mám zájem o spolupráci