Služby online marketingu

Od obsahu po výkon. S výsledky, bez řečí.

Google Partner TIGE

Marketingová strategie

Vytvoříme marketingovou strategii na míru. Strategie plná jasných tipů, jak docílit úspěchu i předem definovaných cílů. Jasné kroky, žádné zbytečné omáčky. Cílem marketingové strategie je efektivita a splnění definovaných cílů.

Sociální sítě

Pro získání úspěchu v online světě jsou sociální sítě nutností. Pomůžeme s tvorbou obsahu, ale i získáním nových zákazníků.Vytvoříme obsah, který poté dostaneme k lidem.

PPC kampaně

PPC kampaně jsou naší doménou. Za 9 let jsme doručili tisíce objednávek. V PPC kampaních jsme mistři. Je to jedna z našich nejsilnějších stránek. Pokud hledáte spolehlivého partnera, který umí s PPC zázraky, jsme ti praví.

SEO

Pomůžeme s technickou i obsahovou stránkou vaší webové stránky. Propojíme váš web se zákazníky, kteří hledají to, co nabízíte. Nejsme kouzelníci, děláme SEO poctivě. Zvyšujeme z vyhledávačů obrat i váš zisk.

Webová analytika

K získání nejlepších výsledků potřebujeme perfektní nastavení webové analytiky. Zjistíme, jak jste na tom a zajistíme potřebné kroky k vylepšení. Případně navrhneme kroky, jak vaše měření ještě více vylepšit. Díky kvalitnějším datům lépe zasáhneme cílovou skupinu a zlepšíme chování uživatelů na webu. Po nastavení a tvrdé práci začínáte sklízet výsledky.

Jak to probíhá?

1

Konzultace

Na první osobní / online schůzce probereme vaší firmu do detailu. Zjistíme co nejvíce informací o vašem projektu, ať můžeme připravit nejkvalitnější nabídku.

2

Cíle a očekávání

Společně si definujeme a nastavíme realistické cíle, kterých chcete s vaším projektem dosáhnout.

3

Nabídka na míru

Během pár pracovních dní připravíme nabídku přímo pro vás na míru. Tak, aby vám zavoněla a obsahovala vše, co vaše firma k růstu potřebuje. Jasně, stručně a férově.

4

Start

Dořešíme smlouvy a další nutné detaily. Faktury, přístupy, zdroje. Poté obratem startujeme práci, aby se výsledky dostavili co nejdříve.

5

Reporting, pravidelná komuinikace, úspěch

Každý měsíc zasíláme pravidelný report hotových aktivit a výsledků, které vám naše práce přinesla. Zároveň jsme neustále v kontaktu. Komunikujete přímo. Žádný obchoďák, ale vždy specialista.

Co o naší práci říkají sami klienti?

Když jsme začali spolupracovat s TIGE, povědomí o naší značce se ještě více rozšířilo a začali jsme vnímat i nárůst nových zákazníků do našich provozoven. Věříme, že za tím úspěchem stojí také správně nastavené kampaně v rámci Google Ads o které se postarali přesně, jak jsme potřebovali. Efektivita kampaní narostla o desítky až stovky procent a my jsme tak vynaložené prostředky výborně zužitkovali.

Jonáš Basel, Waf-Waf
Jonáš Basel

majitel Waf-Waf

Digitální agenturu TIGE jsme oslovili s žádostí o marketingovou strategii. Při prvotní komunikaci nás překvapila komplexnost otázek, které nám pokládali. Bylo znát, že přemýšlí v souvislostech, což se odrazilo také v dodané strategii, která byla vypracována nad naše očekávání. Mimo to zahrnovala body, které jsme v původním zadání neuváděli. S kvalitou práce jsme spokojeni, což reflektuje i další spolupráci v realizaci této strategie. Po 7 měsících spolupráce rosteme o 34% meziročně. S výsledky jsme spokojeni a pokud hledáte kvalitního marketingovou agenturu, TIGE rádi doporučíme dál.

Martin Petráček

Majitel stavební firmy

PPC kampaně nám spravovala marketingová agentura již několik let. V účtu jsme utráceli desítky tisíc měsíčně jen za kredity. Kolega, se kterým e-shop vlastním, mi doporučil digitální agenturu TIGE. Jen za první 2 měsíce spolupráce jsme ušetřili 78 tisíc na kreditech a dosáhli o 47% lepších výsledků než s dřívější správou. Myslím, že to mluví za vše. Pokud to tedy s online marketingem myslíte vážně, mohu TIGE jednoznačně doporučit. Nyní nám spravuje všechny naše projekty a dali bychom za ně ruku do ohně.

Jiří Hudlík

Majitel e-shopu s vysokozdvižnými vozíky

Nebo se inspirujte u našich případových studií

Repas-autodilu.cz

Repas-autodilu.cz

Dílna z Bruntálu, která s námi spustila internetový prodej repasovaných turbodmychadel. Kampaně byly od prvního měsíce ziskové, díky velice efektivnímu cílení a nápaditým sdělením.

+85 % objednávek

+110 % obrat

+16 % konverzní poměr

Zobrazit studii
Waf-Waf Wafle Borůvky Waf-Waf

Waf-Waf

Dokáže PPC přivést fyzické zákazníky z masa a kostí do kavárny? Jistě. U Waf-Waf jsme spustili marketingový mix s jasným cílem. Díky tomu jsme zužitkovali veškeré investice do posledního haléře.

+35 % zákazníků

+60 % obrat

+2 % konverzní poměr

Zobrazit studii
CleverMinds CleverMinds CleverMinds
Poznámky

CleverMinds

Tehdy jsme malému obchůdku připravili marketingovou strategii na míru, která zahrnovala také audit celého e-shopu. Po opravě chyb a zapracování doporučení jsme přešli k tvorbě reklam na sociálních sítí i v PPC systémech, což začalo přivádět další nové zákazníky.

+35 % objednávek

+140 % obrat

+1,2 % konverzní poměr

JIŽ BRZY
Ekola-husqvarna.cz Kolo na horách Kolo na horách

Ekola-husqvarna.cz

Na doporučení se na nás klient obrátil s žádostí o vytvoření elektronického obchodu. E-shop jsme navrhli a postavili na míru klientským potřebám. Do několika měsíců klient prodal veškeré skladové zásoby. I produkty s vysokou hodnotou bylo možné prodat on-line.

+100% objednávek

+150 % obrat

+1,8 % konverzní poměr

JIŽ BRZY

Máte zájem posunout i vaši firmu?

Zavolejte nebo nám napište - jak je vám milejší. Pobavíme se o případné spolupráci i možnostech.

KONTAKT