Služby online marketingu

Od obsahu až po výkon. Bez řečí.

Google Partner Sklik Certifikace Shoptet Partner

Marketingové strategie

Vytvoříme marketingovou strategii na míru vašemu projektu. Strategie plná tipů, jak docílit úspěchu. Jasné kroky, žádné omáčky. Cílem marketingové strategie je efektivita a splnění definovaného cíle.

Sociální sítě

Pro získání úspěchu v online prostoru jsou dnes již sociální sítě nutností. Pomůžeme se správou a realizací obsahu, ale i získáním nových zákazníků.Umíme budovat povědomí o značce, ale i přivádět relevantní poptávky / objednávky.

PPC kampaně od A-Z

PPC kampaně děláme již 8. rokem. Za tu dobu jsme doručili tisíce nových zákazníků i poptávek. PPC jsou naše nejsilnější stránka. Pokud chcete spolehlivého partnera, který umí s PPC zázraky, jsme ti praví.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Pomůžeme vám s technickou i obsahovou stránkou vaší webové stránky. Propojíme vás s lidmi, kteří vás hledají. Negarantujeme první pozice, nejsme kouzelníci. Děláme SEO poctivě. Zvyšujeme z vyhledávačů obrat a zisk. To umíme!

Webová analytika

K dosažení nejlepších výsledků je nutné perfektní nastavení měření a webové analytiky. Uděláme audit a zjistíme, co a jak měříte. Zároveň navrhneme kroky, jak to zlepšit. Díky kvalitnějším datům lépe definujeme cílovou skupinu a chování uživatelů. Poté již jen doručujeme prémiové výsledky.

Jak probíhá spolupráce s námi?

1

Úvodní konzultace

Na první schůzce probereme váš projekt/firmu do detailu.

2

Definice cílů a očekávání

Společně nastavíme realistické cíle, kterých chcete dosáhnout.

3

Vytvoření nabídky na míru

Do pár dní připravíme nabídku přímo pro vás na míru.

4

Start spolupráce

Dořešíme smlouvy a detaily. Startujeme práci, aby výsledky byly co nejdříve.

5

Úspěch a zisk

Připravíme report aktivit a výsledků, které naše práce přinesla.

Co o nás povídají naši klienti?

Když jsme začali spolupracovat s TIGE, povědomí o naší značce se ještě více rozšířilo a začali jsme vnímat i nárůst nových zákazníků do našich provozoven. Věříme, že za tím úspěchem stojí také správně nastavené kampaně v rámci Google Ads o které se postarali přesně, jak jsme potřebovali. Efektivita kampaní narostla o desítky až stovky procent a my jsme tak vynaložené prostředky výborně zužitkovali.

Jonáš Basel

majitel Waf-Waf

Digitální agenturu TIGE jsme oslovili s žádostí o marketingovou strategii. Při prvotní komunikaci nás překvapila komplexnost otázek, které nám pokládali. Bylo znát, že přemýšlí v souvislostech, což se odrazilo také v dodané strategii, která byla vypracována nad naše očekávání. Mimo to zahrnovala body, které jsme v původním zadání neuváděli. S kvalitou práce jsme spokojeni, což reflektuje i další spolupráci v realizaci této strategie. Po 7 měsících spolupráce rosteme o 34% meziročně. S výsledky jsme spokojeni a pokud hledáte kvalitního marketingovou agenturu, TIGE rádi doporučíme dál.

Martin Petráček

Majitel stavební firmy

PPC kampaně nám spravovala marketingová agentura již několik let. V účtu jsme utráceli desítky tisíc měsíčně jen za kredity. Kolega, se kterým e-shop vlastním, mi doporučil digitální agenturu TIGE. Jen za první 2 měsíce spolupráce jsme ušetřili 78 tisíc na kreditech a dosáhli o 47% lepších výsledků než s dřívější správou. Myslím, že to mluví za vše. Pokud to tedy s online marketingem myslíte vážně, mohu TIGE jednoznačně doporučit. Nyní nám spravuje všechny naše projekty a dali bychom za ně ruku do ohně.

Jiří Hudlík

Majitel e-shopu s vysokozdvižnými vozíky

Mrkněte na naše další případové studie

Repas-autodilu.cz

Repas-autodilu.cz

Dílna z Bruntálu, která s námi spustila internetový prodej repasovaných turbodmychadel. Kampaně byly od prvního měsíce ziskové, díky velice efektivnímu cílení a nápaditým sdělením.

+85 % objednávek

+110 % obrat

+16 % konverzní poměr

Zobrazit studii
Waf-Waf Wafle Borůvky Waf-Waf

Waf-Waf

Dokáže PPC přivést fyzické zákazníky z masa a kostí do kavárny? Jistě. U Waf-Waf jsme spustili marketingový mix s jasným cílem. Díky tomu jsme zužitkovali veškeré investice do posledního haléře.

+35 % zákazníků

+60 % obrat

+2 % konverzní poměr

Zobrazit studii
CleverMinds CleverMinds CleverMinds
Poznámky

CleverMinds

Tehdy jsme malému obchůdku připravili marketingovou strategii na míru, která zahrnovala také audit celého e-shopu. Po opravě chyb a zapracování doporučení jsme přešli k tvorbě reklam na sociálních sítí i v PPC systémech, což začalo přivádět další nové zákazníky.

+35 % objednávek

+140 % obrat

+1,2 % konverzní poměr

JIŽ BRZY
Ekola-husqvarna.cz Kolo na horách Kolo na horách

Ekola-husqvarna.cz

Na doporučení se na nás klient obrátil s žádostí o vytvoření elektronického obchodu. E-shop jsme navrhli a postavili na míru klientským potřebám. Do několika měsíců klient prodal veškeré skladové zásoby. I produkty s vysokou hodnotou bylo možné prodat on-line.

+100% objednávek

+150 % obrat

+1,8 % konverzní poměr

JIŽ BRZY

Máte zájem o spolupráci? Pojďme se do toho pustit

Zavolejte nebo nám napište zprávu. Pobavíme se o možné spolupráci a rozhodnutí, zda toho půjdete s námi pak necháme na vás.

Mám zájem o spolupráci